💰 ყოველთვიური საფასური (4 სამუშაო შეხვედრა): 210 ლარი 📝 თანადაფინანსების მოთხოვნაზე ხორციელდება განაცხადების მიღება აპლიკაციის მიღება და რეგისტრაცია უფასოა! 📍 აპლიკანტებთან გასაუბრება მოხდება ონლაინ რეჟიმში, ინდივიდუალური გრაფიკით, მოსწავლესთან შეთანხმებით. 🔎
7.1. ლოგისტიკური საკითხები
📝პროგრამის ხანგრძლივობა: 9 თვე (I ეტაპი: თებერვალი-ივნისი, ივლისი-აგვისტო არდადეგები/საზაფხულო სკოლა; II ეტაპი: სექტემბერი-დეკემბერი) დაწყება: პროგრამაში ჩართვა რეკომენდირებულია 21 თებერვლამდე. შეფასებები და პროგრამის დასრულება: I ეტაპი: შუალედური შეფასება/შუალედური ნაშრომების პრეზენტაცია და
58 No Comments
6.1. რატომ მუშაობს მშვიდობის სკოლის მიდგომა?
🛡️ რატომ მუშაობს მშვიდობის სკოლის მიდგომა? 1️⃣ მეცნიერული საფუძველი პროგრამა ეფუძნება UNESCO-ს, OECD-ს, PISA-ს, UNICEF-ის კვლევებს: ემოციური უსაფრთხოება → აკადემიური შედეგების +30–40% კონფლიქტების მართვა → ბულინგის შემცირება 50%-მდე სოციალური უნარები
5.1. პროგრამის შედეგები
🏆 პროგრამის შედეგები მშვიდობის სკოლა — შენი ფსიქოლოგიური უსაფრთხოების და პიროვნული ძალის არქიტექტორი „მშვიდობის სკოლა“ არის სივრცე, სადაც მოზარდი ვითარდება როგორც: ემოციურად ძლიერი, მშვიდობიანი, პასუხისმგებლიანი, თავდაჯერებული, და სოციალურად აქტიური პიროვნება.